דילוג לתוכן

הרוע יוצא אל הפועל

17 ביוני 2009

הנה מייל שקיבלתי אתמול מאחד הארגונים החברתיים:

 יקרים,
 משטרת ההגירה עברה שינוי, והיא עומדת לגרש מהארץ ילדים ישראלים שנולדו, גדלו והתחנכו פה בארץ! עתה, משהופרטה המשטרה, היא יכולה לפעול ככל העולה על רוחה, ומפקדה יעקב גנות אף הצהיר כי הוא לא הולך לכבד שום הבנות שהושגו בעבר בין הארגונים החברתיים לבין משטרת ההגירה!
 
 משטרת ההגירה המופרטת תיפתח מחדש ב-4 ביולי ומבצע גירוש הילדים יתרחש בסוף יולי-תחילת אוגוסט.
  
עיזרו לנו לעצור את המבצע!!
 
עיזרו לנו לשמור על ציביונה המוסרי של מדינת ישראל!!!
 
 למידע נוסף בקרו באתר האינטרנט שלנו: http://mrkh55.blogli.co.il/


תמונה מתוך האתר Israeli Children

וזוהי עדותו של ילד, בן של עובדת מהפיליפינים (מתוך האתר שלעיל):
ביום שישי בצהריים הלכתי לשחק עם חבר שלי בפארק. ההורים של חבר שלי הם מקולומביה ואמא שלי מהפיליפינים, ילדים גדולים באו להציק לנו, הם קראו לנו בשמות וניסו לקחת לנו את הכדור, וכשהם עזבו אותנו כבר היה מאוחר וחשוך. ההורים של פ’ (החבר) באו לקחת אותו מהגן ואני פחדתי ללכת לבד הביתה, אז התקשרתי לאמא שתבוא לקחת אותי. אמא אמרה שהמשטרה היתה בבית והם לקחו את כריס החבר שלה. כריס הוא לא אבא שלי אז אמא אמרה שלא יגרשו אותו אבל בינתיים היא לא יכולה לבוא לקחת אותי כי היא מפחדת מהמשטרה, אז עדיף שאני יחזור ברגל. לא רציתי לחזור לבד אז צעקתי עליה שהיא לא אוהבת אותי ושההורים של פ’ כן באו לקחת אותו ושהם כן אוהבים אותו אז אמא הסבירה לי שלהורים של פ’ אין עיניים מלוכסנות ולכן הם לא צריכים לפחד אבל מי שיש לו עיניים של פיליפינו אז אפשר לראות שהוא זר ואז עוצרים אותו והיא לא רוצה שאני אשאר לבד בלילה כי היא לא יודעת מתי כריס ישתחרר אז שאני אחזור מהר מהר.

לא רק בשביל הילדים האלה, ישראלים שלא עשו דבר רע, צריך לעצור את הגירוש. הגירוש הוא עוד צעד בהפיכת הגזענות במדינה ללגיטימית וחוקית. ראו חוק הנכבה, יציאת "הערבוש" של השר לביטחון פנים, והעובדה שליברמן שר בממשלה. בינתיים לא ברור מי הבא בתור, אבל השנה אני אשתדל לא להשתזף.

עוד באותו עניין:
ראיון עם מועמד לגירוש
פוסט מימונה לילדי העובדים הזרים

 

From → גרים

16 תגובות
 1. שלמה permalink

  אחד מטיעוני השמאל לגירוש יהודי קטיף וצפון השומרון היה הטיעון הדמוגרפי. ושמירה על הרוב היהודי במדינה.

  מדוע טיעון זה לא תקף כשמגרשים עובדים זרים לא חוקיים ובני משפחותיהם ?

 2. אין כאן שמאל וימין, יש בני אדם. אל תהיה כזה פרטיקולריסט. פתח לב לאנושי.

 3. אשר יגורנו בא
  מה עושים עכשיו
  כדי לבטל את רוע הגזירה?

 4. שלמה, קראת את הפוסט לפני שהגבת? הם מגרשים ילדים ילידי הארץ. אני לא אגרר להשוואות שאנשי הימין מחבבים בנוסח "מי הכי מסכן הפעם".

  שועי, דרך הקישור אפשר למצוא מידע על מה שניתן לעשות. תודה על ההתעניינות.

 5. אזרח. permalink

  הילדים הישראלים.המצב הולך ומחמיר במדינת הפאשיזם הישראלי.

  http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/899/495.html?hp=1&loc=4&tmp=1399

  דין דארפור או דין רודף

  ביום הדיונים האחרון השבוע אישרה מליאת הכנסת להחיל את דין הרציפות על שורה של הצעות חוק ממשלתיות שהתקבלו בכנסת הקודמת בקריאה ראשונה, אך בשל התפזרותה המוקדמת לא ניתן היה להשלים את החקיקה במועד. בין הצעות החוק שאישרה המליאה היתה גם הצעת החוק למניעת הסתננות, שנועדה להלחם בתופעת ההסתננות מסיני, בעיקר של פליטים מאפריקה. 59 חברי כנסת הצביעו בעד ורק אחד, דב חנין (חד"ש) התנגד.

  על פי החוק צפוי פליט מדארפור, המגיע מסודן, למאסר של שבע שנים, ואם עבר את הגבול יחד עם מבריח המצויד בסכין, למאסר של 20 שנה. אדם המסייע לפליט, על מנת להקל על שהותו בארץ, צפוי
  אף הוא להיענש בעונש חמור של עד 20 שנות מאסר.

  על פי הצעת החוק הדרקוני הזה, אסור אפילו להציע לפליט כוס מים. ספק אם רבים מחברי הכנסת שהצביעו כאוטומטים למען החלת דין הרדיפות על ההצעה הזו הכירו את פרטיה.

  ח"כ חנין, המתנגד היחידי להצעה, טען כי חוק שמטיל 20 שנות מאסר על מי שעוזר ל"מסתנן" מדארפור הוא אות קלון לכנסת ישראל ולחברה הישראלית. החוק הזה יהיה כתם שחור בספר החוקים שלנו, וכל בעלי המצפון בישראל חייבים להתגייס כדי להכשילו.

 6. של וילנאי, איש "המפלגה החברתית" היושבת בקואליציה. יהא שמה לדיראון עולם.

 7. הפוסט למעלה בשורתו קשה
  מה שהוספת עליו הוא כבר איוֹם ונוֹרא
  שניהם ביחד- עילה לנדודי שינה
  הידוע לך מי הציע את החוק ומה היתה עמדת משרד המשפטים לגביו?
  האם יוגש בג"ץ בעניין?
  פליט מדארפור שהצליח לחצות את סיני באם ייתפס על ידי כוחות המשטרה המצרית, לא ברור מה יעלה בגורלו, אפשר שיירה.

 8. התגובות שלכם כואבות כואבות כואבות. איך נהיינו כאלה? לפחות יש חצי נחמה בכך שאנחנו לא נחרדים מזה לבד.

 9. רון סי permalink

  בישראל ניתנת אזרחות אוטומטית לילדיהם של ישראלים. עצם הלידה בישראל אינו מקנה אזרחות כזו. אני בטוח שכולם יודעים זאת, ולכן מוזר שקובעים שילדיהם של זרים הם פתאום ישראלים.

 10. אזרח. permalink

  לממשלה,משרד הפנים ומשרד המשפטים,הם שהציעו ואשרו את הצעת החוק.מתן וילנאי "זכה" להגיש את הצעת החוק,ולכן החוק יקרא חוק וילנאי.על שמו,לדיראון עולם.המגמה התחילה עוד בימי הממשלה הקודמת.עד עתה,לא ידוע לי אם הוגש בג"ץ בנושא.שים לב לטרמינולוגיה.מסתננים.בינתיים, נשלחים הפליטים וילדיהם לשהות בבתי הכלא.

  http://www.haaretz.co.il/hasite/objects/pages/PrintArticle.jhtml?itemNo=939156

  "שכחו אותנו במדבר
  רק לפני חמישה חודשים התגאה שב"ס באגף החדש בכלא קציעות שהותאם לנשים ולילדים, פליטים מאפריקה. כעת מוחזקים אלף בני אדם באוהלי ברזנט, פרוצים לרוח ולגשם. מההבטחות לאיחוד משפחות לא נותר דבר

  http://www.plitim.co.il/0061.html

  http://qualitest.net/plitim/index.html

  בעבר היו פליטים שעברו את אותה הדרך במדבר.עייפים,וייגעים.גם הם בקשו לעבור,וגם הם נדחו.חבל שאלה המתיימרים להיות צאצאיהם, שכחו את שקרה לאבותם במדבר.

  "וישלח ישראל מלאכים, אל-סיחון מלך-האמורי לאמור. כב אעברה בארצך, לא ניטה בשדה ובכרם–לא נשתה, מי באר: בדרך המלך נלך, עד אשר-נעבור גבולך. כג ולא-נתן סיחון את-ישראל, עבור בגבולו, ויאסוף סיחון את-כל-עמו וייצא לקראת ישראל המדברה, ויבוא יהצה; ויילחם, בישראל."

  17 זכור את אשר-עשה לך עמלק; בדרך בצאתכם ממצרים: 18 אשר קרך בדרך, ויזנב בך כל-הנחשלים אחריך, ואתה עיף ויגע; ולא ירא אלהים

 11. מצבנו כך נדמה אינו שונה בהרבה ממצבם של אזרחים אראניים החפצים בכינונה של דמוקרטיה אמיתית על מקום המשטר השיעי-אסלאמי-הלאומני הנוהג בטהרן.

  אני בודאי עוד אתייחס לכך אצלי באתר (ותודה גדולה לשחר שהסבה את תשומת לבי לגזירה הזאת לכתחילה)

  אבל מה התועלת בלכתוב, אלא אם כן תתעורר מחאה גדולה באינטרנט, שאולי תצליח להשפיע על התקשורת והמדיה, על דעת הקהל, ועל הממשלה לבסוף

  אולי צריך לצלם את הדברים ולהפיצם גם כן. שחר כבר פרסמה כאן כמה ראיונות חשובים, ואני לא מצליח להבין מדוע הנושא אינו מגיע לתודעת הציבור הרחב. זה נראה לי במחילה, מעט חשוב ודחוף יותר מראיון עם זוכי תכנית ריאליטי בערוץ 2.

  הדברים אותם העלית למעלה על כל פנים, מדאיבים ממש

 12. רון, הם נולדו כאן. ההחלטה שאינם אזרחי ישראל היא החלטה פוליטית לא מובנת מאליה.

  שועי ואזרח, הנה כמה אימיילים של ח"כים. מעניין אם יגיבו אם נכתוב להם בעניין הזה
  matanv@knesset.gov.il וילנאי
  syechimovich@knesset.gov.il יחימוביץ'
  dhanin@knesset.gov.il חנין
  horon@knesset.gov.il אורון
  nhorowitz@knesset.gov.il הורוביץ

 13. תודה מקרב לב.

 14. מבטיחה לכתוב בקרוב מאוד, גם לעצמי וגם לח"כים הנ"ל.

  זה מרתיח, זה מפחיד, זה מעציב, זה מסוכן וזה מאוד מאוד מאוד לא בסדר, באנדרסטייטמנט.

 15. כתבי להם. לפחות שהרע הזה לא יעבור בשתיקה. ממש עכשיו שלחתי אימיילים.

 16. לשלמה היקר, כשמשווים צריך להשוות בין שווים או לפחות דומים, ולא כך היא:

  בגוש קטיף גירשו ילדים מחלק אחד שבו מדינתם שולטת לחלק אחר של מדינתם הריבונית – עם תנאים סוציאליים – מפוקפקים מאוד אומנם, אבל קיימים. את ילדי הפליטים והזרים שנולדו בישראל יגרשו לארצות אחרות, לרוב ארצות שאלללה-יוסטור. כלומר נשקפת להם סכנת חיים מובהקת.

  ילדי גוש קטיף גורשו לאחר שהוריהם – בעידוד ובשליחות ממשלות ישראל שהשתמשו בהם – התיישבו בשטח הנחשב לכבוש ושמדינת ישראל הריבונית בחרה בעצמה שלא לספח. והרי ברור לכל שמשמעות הדבר היא שאין ערובה לעתידו של האזור ומי שמתיישב בו לוקח סיכון.

  ילדי גוש קטיף גורשו מאזור מגוריהם לאחר שהוריהם, ברובם, בחרו להתיישב באזור לא בדרך בה מתיישבים שכנים באזור חדש – מתוך נסיון להשתלב בין דרי המקום בדרך ארץ ובשוויון – אלא כחלק ממשימה לאומית לכבוש, לספח, לייהד ולקבוע בעלות אתנית-דתית על חבל ארץ מאוכלס בצפיפות. הפליטים ומהגרי העבודה מנסים להשתלב במרחב הישראלי, ילדיהם דוברים עברית שוטפת והם בכלל האנדר-דוג ולא מלווים בכוח צבאי שמדכא את רוב שכינהם.

  להמשיך עם ההבדלים או שהבנת את הרעיון?

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: